3,0litrový přeplňovaný motor S55B30 modelů BMW M2 Compition / M3 / M4 je vybaven nepřímým chladicím okruhem plnicího vzduchu. Chlazení stlačeného vzduchu je tedy realizováno vodou chlazeným mezichladičem, který pro lepší účinnost nahrazujeme tímto vysoce výkonným mezichladičem WagnerTuning.

Výrobce: Wagner Tuning
Typ produktu: Motor - díly
Určeno pro: BMW 1M E82 COUPE, BMW M2 F87 COMPETITION, BMW M3 F80, BMW M4 F82, F83

Akční cena (bez DPH): 1 588 EUR , Běžná cena (bez DPH): 1 671 EUR
Akční cena (včetně DPH): 1 922 EUR, Běžná cena (včetně DPH): 2 022 EUR

Intercooler Kit BMW M2/M3/M4 S55

Informace

Jádro mezichladiče bylo přímo vyvinuto pro vysoké požadavky BMW M3 / M4 a nabízí o 114% větší objem ve srovnání se sériovým mezichladičem. Poměr mezi vnitřní a vnější chladicí plochou generuje maximální přenos tepla a zároveň nejlepší možné vnitřní proudění vzduchu. Hliníkové odlitky byly navrženy v CAD a optimalizovány v CFD simulacích. Výsledkem je vynikající chladicí vlastnost s minimálním zpětným tlakem. Proto je tato sada ideální také pro závodní použití. Výsledkem je optimální chladicí účinek stlačeného vzduchu s výrazným zvýšením výkonu!

Všechny mezichladiče WAGNERTUNING jsou vybaveny tepelně vodivým antikorozním povlakem, který zajišťuje trvalý chladicí účinek. Instalace systému Plug & Play je jednoduchá a snadno proveditelná (návod k instalaci je součástí balení).

 
 
 
 

 

Informace - Další #

O výrobci Wagner Tuning

Značka Wagner Tuning je proslulá zejména svými mezichladiči a vysoce kvalitními motorovými díly pocházejícími z Německa. Tým Wagner Tuning se specializuje na vývoj, konstrukci a výrobu mezichladičů, výfukového potrubí a dalších dílů. Inovativní vývojový software a moderní technologie jsou zárukou vysoce přesné výroby a kvalitních produktů. Wagner Tuning se zabývá také výzkumem v oblasti optimalizace motoru a zvyšování výkonu automobilů.

Zážitkový poukazDárkový poukaz