Pro instalaci systémů podložek doporučujeme šrouby kol ST v černé nebo stříbrné barvě. Pamatujte, že délka šroubů závisí na tloušťce vybrané podložky. Kromě toho je třeba vzít v úvahu typ sedla a závitu šroubu. Důležitá poznámka! Je třeba vzít v úvahu minimální délku závitu: M12x1,25 nejméně 8,0 otáček M12x1,5 nejméně 6,5 otáček M12x1,75 nejméně 6,5 otáček M14x1,25 nejméně 9,0 otáček M14x1,5 nejméně 7,5 zatáček 1/2 “nejméně 8,0 otáček Pozor: Příliš dlouhé šrouby kol mohou způsobit poškození částí nápravy!

Výrobce: ST Suspensions
Typ produktu: Podložky pod kola

Šrouby kola sada 10ks

Nevíte, co ze sortimentu ST Suspensions vybrat?

Jste ztraceni v nabídce ST Suspensions a potřebujete pomoct? Chcete nižší podvozek, ale nevíte, který by bylo vhodné u vašeho auta použít? Nebo váháte mezi stavitelným podvozkem nebo stavitelnými pružinami? Potřebujete zkonzultovat vaše rozhodnutí a hodilo by se vám odborné posouzení?

Využijte našich zkušeností z dob závodění na okruzích a servisu. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 924 058, e-mailu na adrese info@senkyr.cz nebo prostřednictvím formuláře. Co nejdříve se vám s radostí ozveme a společně najdeme vhodné řešení pro vás a vaše auto. 

ST Suspensions - helper

O výrobci ST Suspensions

Firma Suspension Techniques z jižní Kalifornie se stala od r. 2005 součástí KW Automotive a nabízí dnes kompletní sortiment sportovních podvozkových komponentů od sportovních pružin a stabilizátorů po kompletní stavitelné podvozky. Výrobce nabízí několik řad podvozků, které dodají vašemu sportovnímu vozu maximální výkon.

Zážitkový poukazDárkový poukaz