BMW 1 Coupé GTR, řadový 2x přeplňovaný šestiválec, zdvihový objem 3000 ccm rozvod: 24-ventilový 2xOHC, úprava Šenkýř Motorsport

Auto zařazeno v: Reference

BMW 1 Coupé GTR racing

BMW 1 Coupé GTR racing - Technické údaje

ModelBMW 1 Coupé GTR
Motorřadový 2x přeplňovaný šestiválec, zdvihový objem 3000 ccm rozvod: 24-ventilový 2xOHC, úprava Šenkýř Motorsport elektronika BMW serie, modifikace řid.jednotky, intercooler, výfuk racing, výkon: 300 kW (408 PS) při 7200 ot./min
Převodovka6-stupňová sekvenční HOLINGER RDS6
DiferenciálDrexler Motorsport samosvorný diferenciál, převod i=3,64
RáfkyBBS Motorsport 10x18",12x18" s centrálním uložením
PneumatikyMichelin 270/650-R18 x 300/650 R18
TlumičeKW Competition 3-cestné, pružiny KW
BrzdyPN 6-pístový třmen AP Racing,kotouč 356x32mm; ZN 4-pístový třmen AP Racing,kotouč 320x25,4mm
DestičkyPAGID
BMW 1 Coupé GTR racing - Technické údaje - Další #

Použity produkty značek

AP Racing - Logo

AP Racing

Výrobce špičkových brzdových a spojkových systémů AP Racing s dlouhou tradicí v motorsportu, který dodává komponenty do prvovýroby značkám jako Aston Martin, Bugatti, Koenigsegg, McLaren a dalším. Jeho inovace jednoznačně určují trendy v oboru, pravidelná vítězství v různých šampionátech jsou toho důkazem. Nabízíme široký sortiment kompletních brzdových sad jako náhradu sériových systémů, brzdové kotouče z různých materiálů, brzdové destičky i kapaliny, brzdové třmeny i kompletní spojky.

BBS - Logo

BBS

BBS je prémiový výrobce disků kol nejvyšší kvality pro sportovní a závodní vozy.

Společnost byla založena v roce 1970 Heinrichem Baumgartnerem and Klausem Brandem v německém Schiltachu, název BBS vznikl spojením počátečním písmen jejich příjmení a místa vzniku. V roce 1972 byl v BBS zkonstruován první revoluční 3-dílný disk a od té doby je jeho cesta lemovaná nepřetržitou řadou úspěchů v motoristickém sportu. 25. výročí existence značka oslavila společně s Michaelem Schumacherem titulem mistra světa ve Formuli 1, kdy jeho Benetton startoval právě na discích BBS. V roce 2020 si značka BBS připomněla 50. výročí založení představením limitované edice vybraných designů kol v oblíbené bronzové povrchové úpravě.

Drexler - Logo

Drexler

40 let zkušeností v motorsportu dovedlo společnost Heberta Drexlera na špičku vývoje systémů přenosu síly, v 80. letech vyvinul a zkonstruoval první samosvorný diferenciál. Dnes je Drexler synonymem pro diferenciály nejvyšší kvality a technické úrovně. Jeho produkty používají v prvovýrobě prakticky všechny významné německé automobilky pro své sportovní modely. Kromě diferenciálů ale Drexler dodává také polosy, náboje kol či převodové systémy.

Firma využívá nejmodernější výrobní procesy, které pomáhají tvořit kvalitní produkty. Zároveň využívá špičkové vývojové základny, díky níž patří Drexler ke špičce mj. i ve vývoji elektrických pohonů v automotive.

KW - Logo

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Zážitkový poukazDárkový poukaz