Tuto krásnou M4 F82 jsme stavěli pro občasnou sportovní jízdu a výlety po alpských cestách. Byla s námi i na Nordschleife, kde funguje opravdu skvěle. Decentně upravené auto, které dostalo vše, co je pro sportovní jízdu potřeba - podvozek, brzdy, sedadla, výfuk, výkon a lepší chlazení. Vůz dostal preventivně i náš nový crank hub fix - aretaci kliky.  

Auto zařazeno v: Reference, Auta na prodej

BMW M4 F82 Street Evo

BMW M4 F82 Street Evo je k prodeji

Moc pěkná M4 F82 našeho zákazníka na prodej.
Výroba 08/2015, barva individual San Marino blue, najeto 53t. km.
Sportovní úprava - podvozek, brzdy, výfuk, software, crank hub, sedačky, pásy atd.
Auto je coloročně parkované u nás. Je okamžitě připravené na sezónu.
Cena k jednání: 1.390.000,-Kč bez DPH

 BMW M4 F82 Street Evo je k prodeji - Další #

BMW M4 F82 Street Evo - Technické údaje

ModelBMW M4 F82 Street
MotorM TwinPower S55 B30 turbo technology, 2979ccm (500PS/680NM), Akrapovič Evolution Line
Převodovka7-rychlostní DKG se závodním softwarem
DiferenciálBMW sériový elektronický
MazivoRavenol 0W-40 USVO
RáfkyBMW 19"
PneumatikyMichelin Supersport 255-275 / 35 R19
BodykitPřední splitter AC Schnitzer, přítlačné křídlo BMW Performance
TlumičeKW Clubsport 3-cestné tlumiče s horním uložením pro nastavení odklonu
BrzdyAP Racing: 6-píst třmen (PN), kotouč 390x36mm, 4-píst třmen (ZN), kotouč 380x28mm
DestičkyFerodo
SedadlaDvě závodní sedačky Recaro se 6-bodovými pásy
Rok realizace2015-2020
BMW M4 F82 Street Evo - Technické údaje - Další #

Použity produkty značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

AP Racing - Logo

AP Racing

Výrobce špičkových brzdových a spojkových systémů AP Racing s dlouhou tradicí v motorsportu, který dodává komponenty do prvovýroby značkám jako Aston Martin, Bugatti, Koenigsegg, McLaren a dalším. Jeho inovace jednoznačně určují trendy v oboru, pravidelná vítězství v různých šampionátech jsou toho důkazem. Nabízíme široký sortiment kompletních brzdových sad jako náhradu sériových systémů, brzdové kotouče z různých materiálů, brzdové destičky i kapaliny, brzdové třmeny i kompletní spojky.

KW - Logo

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Ravenol - Logo

Ravenol

Dodavatel špičkových maziv s tradicí od roku 1946 je technologickým partnerem BWT Racing Point F1 Teamu i oficiálním dodavatelem programu BMW M Motorsport Customer Racing M4 GT4. Oleje a maziva Ravenol jsou zaměřené na běžné uživatele až po profesionální servisy, průmysl a špičkové automobilové závodníky.

Recaro - Logo

Recaro

Sedadla RECARO činí jízdu bezpečnější, pohodlnější a lépe ovladatelnou. Od roku 1906 se společnost RECARO stala ikonou, jejíž sedadla nejsou vyrobená jen z precizních komponentů a kvalitních materiálů, ale i z inovací, kvality, řemeslného umění a vášně pro auta. Čtyři modelové řady – Dynamic, Race, Comfort a Classic pokryjí jakékoliv požadavky na bezpečnost, pohodlí a kontrolu nad vozem, ať už vlastníte komfortní sedan, sportovní vůz pro víkendy na okruzích nebo atraktivní youngtimer, variabilita potahových materiálů umožňuje sladit sedadla RECARO s každým interiérem.

Zážitkový poukazDárkový poukaz