Tovární závodní speciál kategorie GT4, který si můžete vyzkoušet na všech našich kurzech.
Vždy s trenérem a 1:1 coachingem.

Auto zařazeno v: Naše auta, Trackday auta, Auta na prodej

BMW M4 GT4 je k prodeji

Sezóna 2022 skončila a my nabízíme k prodeji naše BMW M4 GT4 - vůz ideální pro trénink, 1:1 coaching, případně i vstup do světa automobilových závodů. Důvod prodeje je jednoduchý - již za měsíc nám přijde nástupce, BMW M4 GT4 (G82), se kterým se chystáme závodit a trénovat v sezóně 2023.

Kdo uvažujete o postupu, případně o zpestření vašeho trackday ježdění v sezóně 2023, kontaktujte nás prosím pro bližší informace!
Možný je i převoz a servis vozu na akcích Endless Summer ve Španělsku a Portugalsku. První zimní trackday je v plánu již 3.-4.12.2022 v Barceloně.

Vůz je po našem posledním závodě v Barceloně kompletně zrepasován, následně otestován při trackday akci v Brně 12.10.2022 (zajetý čas na jetých pneumatikách 2,14,5).

Informace, výhody, nabízené služby:

  • ideální tréninkový vůz, skvěle ovladatelný i pro začátečníka
  • možnost vysoké zátěže během tréninkového dne
  • nízké provozní náklady
  • pneumatiky slick i wet - vyšší grip na suchu, sportovní jízda možná i za deště
  • dvě sedadla pro taxi jízdu i coaching
  • možnost parkování, servisu a dovozu na akce od týmu Šenkýř Motorsport
  • vůz je kompletně zrepasován a připraven na další sezónu
  • prodej vč.sady základních náhradních dílů a vybavení

Více o BMW M4 GT4

Závodní vůz BMW M4 GT4 je v týmu Šenkýř Motorsport od sezóny 2019. 

Tovární speciál z BMW Motorsportu disponuje několika režimy výkonu v rozmezí 420-490 PS a hmotností 1400kg. Hned v prvním roce po uvedení na trh zvítězil M4 GT4 v několika šampionátech vozů GT4 a byl vyhlášen nejlepším závodním vozem roku 2018. 
Kategorie GT4 je ve světě pořád více populární, díky cenové dostupnosti a poměru cena-výkon-zábava jsou závody vozů GT4 stále obsazenější kategorií motoristického sportu.

Zapůjčením M4 GT4 tak máme co nabídnout nejen novým závodním jezdcům, ale i zájemcům o 1:1 coaching nebo taxi jízdu, a to vše za dostupnou cenu.

BMW M4 GT4 - Technické údaje

ModelBMW M4 GT4
MotorM TwinPower S55 B30 turbo technology, 2979ccm (445-495PS - podle BOP)
Převodovka7-rychlostní DKG se závodním softwarem
DiferenciálSamosvorný lamelový Drexler
Ráfky11x18"
Pneumatikypneu 300/660 R18 PN i ZN
Ochranný rámZávodní FIA homologovaný celorám
BodykitKarbonový bodykit originál BMW Motorsport M4 GT4 - střecha, dveře, kapota
PodvozekSada ramen s klouby typu unibal a sportovní kinematikou
TlumičeKW Competition 3-cestný
BrzdyAP Racing: 6-píst třmen monoblock (PN), 390x36mm, 4-píst třmen monoblock (ZN), 355x32mm
DestičkyEndless
Hmotnost1400 kg
SedadlaDvě závodní sedačky Recaro se 6-bodovými pásy pro možnost coachingu
IntercomKomunikace mezi pilotem a spolujezdce
TelemetrieRN Pro se třemi kamerami
Časy na koloBrno 2:12,10, Most 1:40, 35, Slovakiaring 2:14, 60
Rok realizace2019

Budoucí akce, kde si jde BMW M4 GT4 zapůjčit a otestovat

TermínNázev akceMíst
12.07.2023Spa Francorchamps (B) - combo s Nordschleife 10.07. 20233 z 18

Na BMW M4 GT4 byly použity komponenty

RN Pro

RN Pro

Lepší časy na kolo díky profesionálnímu záznamu dat a videa v jednom. Ideální pro trackday použití.
Výrobce: Race Navigator   Typ produktu: Telemetrie

Použity produkty značek

AP Racing

Výrobce špičkových brzdových a spojkových systémů AP Racing s dlouhou tradicí v motorsportu, který dodává komponenty do prvovýroby značkám jako Aston Martin, Bugatti, Koenigsegg, McLaren a dalším. Jeho inovace jednoznačně určují trendy v oboru, pravidelná vítězství v různých šampionátech jsou toho důkazem. Nabízíme široký sortiment kompletních brzdových sad jako náhradu sériových systémů, brzdové kotouče z různých materiálů, brzdové destičky i kapaliny, brzdové třmeny i kompletní spojky.

Drexler

40 let zkušeností v motorsportu dovedlo společnost Heberta Drexlera na špičku vývoje systémů přenosu síly, v 80. letech vyvinul a zkonstruoval první samosvorný diferenciál. Dnes je Drexler synonymem pro diferenciály nejvyšší kvality a technické úrovně. Jeho produkty používají v prvovýrobě prakticky všechny významné německé automobilky pro své sportovní modely. Kromě diferenciálů ale Drexler dodává také polosy, náboje kol či převodové systémy.

Firma využívá nejmodernější výrobní procesy, které pomáhají tvořit kvalitní produkty. Zároveň využívá špičkové vývojové základny, díky níž patří Drexler ke špičce mj. i ve vývoji elektrických pohonů v automotive.

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Race Navigator

Inovativní systémy a zařízení pro záznam a analýzu vaší jízdy ať při trackdays tak i v profesionálním motorsportu. RN Race navigátory automaticky zaznamenávají polohu GPS, rychlost, fyzikální parametry i časy.

Veškerá data lze přenášet pomocí aplikace přes Wi-Fi do iPadu či PC. Budete moci analyzovat kola podle libovolných kritérií, získáte letecký pohled závodní dráhy na základě Google Maps. Porovnáte uskutečněná závodní kola a zjistíte, kde jste ztratili nebo získali čas a můžete přehrávat videa díky funkci videopřehrávače.

Ravenol

Dodavatel špičkových maziv s tradicí od roku 1946 je technologickým partnerem BWT Racing Point F1 Teamu i oficiálním dodavatelem programu BMW M Motorsport Customer Racing M4 GT4. Oleje a maziva Ravenol jsou zaměřené na běžné uživatele až po profesionální servisy, průmysl a špičkové automobilové závodníky.

Recaro

Sedadla RECARO činí jízdu bezpečnější, pohodlnější a lépe ovladatelnou. Od roku 1906 se společnost RECARO stala ikonou, jejíž sedadla nejsou vyrobená jen z precizních komponentů a kvalitních materiálů, ale i z inovací, kvality, řemeslného umění a vášně pro auta. Čtyři modelové řady – Dynamic, Race, Comfort a Classic pokryjí jakékoliv požadavky na bezpečnost, pohodlí a kontrolu nad vozem, ať už vlastníte komfortní sedan, sportovní vůz pro víkendy na okruzích nebo atraktivní youngtimer, variabilita potahových materiálů umožňuje sladit sedadla RECARO s každým interiérem.

O prodeji vozů jako BMW M4 GT4 u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M4 GT4, prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M4 GT4, jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.