Revoluční kompaktní automobilové baterie pro motorsport i denní použití, které přináší úsporu až 20 kg proti standardně používaným akumulátorům. LiteBlox baterie je vybavena inteligentní výkonovou elektronikou, která chrání články baterie před zneužitím a přetížením (napětí, proud, teplota apod.). Telemetrická data lze zaznamenat v reálném čase a snadno diagnostikovat. Přes přes aplikaci Lite↯Blox v chytrém telefonu lze baterii navíc aktivně ovládat s využitím inovativních funkcí:

  • K.O.S. – Intelligent Kill-Operation Switch – možnost odpojení vozidla v případě přetížení
  • V.A.T. – aktivní ochrana proti krádeži vozidla

Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Baterie pro automobily
Baterie Liteblox M2, M3, M4 F8X

Baterie Liteblox M2, M3, M4 F8X

Ultralehká baterie pro performance trackday a závodní vozy. U M2, M3, M4 F8X činí úspora hmotnosti oproti sériové baterii 20kg.

Baterie jsme například řešili u

Baterie pro automobily - nabízíme komponenty od značek

LITE BLOX

Revoluční kompaktní automobilové baterie pro motorsport i denní použití, které přináší úsporu až 20 kg proti standardně používaným akumulátorům. Lite↯Blox baterie je vybavena inteligentní výkonovou elektronikou, která chrání články baterie před zneužitím a přetížením (napětí, proud, teplota apod.). Telemetrická data lze zaznamenat v reálném čase a snadno diagnostikovat. Přes přes aplikaci Lite↯Blox v chytrém telefonu lze baterii navíc aktivně ovládat s využitím inovativních funkcí.

Zážitkový poukazDárkový poukaz