Auto BMW M3 E46 SMG - havarovaný vůz bylo již prodán. Podívejte se na naši aktuální nabídku aut k prodeji.

Zachovalá M3 E46 SMG v barvě stříbrná mat a s poškozením na pravé přední straně vozu. Motor funguje, převodovka řadí.
Najeto 203t.km. Cena na vyžádání.

Auto zařazeno v: Auta na prodej

O prodeji vozů jako BMW M3 E46 SMG - havarovaný vůz u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M3 E46 SMG - havarovaný vůz, prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M3 E46 SMG - havarovaný vůz, jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.

ST Suspensions CASH-BACKKW PURPLE WEEKS