Základní informace | Kompletní ceny | Doplňující informace | Program

Základní informace o Pannonia Ring - Exclusive Trackday 29.07.2021

Roadtrip, krátká letní dovolená, velký trackday na této výjímečné maďarské trati a návštěva F1 zároveň? Ano, a to všechno s exkluzivním pronájmem pro Šenkýř Motorsport.

Ve zkratce

Jedinečný zážitek na této technické maďarské trati, kde jste s námi ještě nebyli.
Ubytování ve věhlasném wellness hotelu Spirit s 22 vlastními termálními bazény a gastronomickými zážitky jen 8km od okruhu.
Návštěva závodního víkendu Formule 1 na nedalekém Hungaroringu.

To všechno během jednoho prodlouženého víkendu s námi na maďarském Pannonia Ringu.

Kde

Pannonia Ring
Box Street 1, Ostffyasszonyfa, 9512, Maďarsko

Kdy

29.07.2021 (čtvrtek)

Dostupnost

Kapacita: 30
Dostupných míst: 19

Základní cena

Cena (bez DPH): 695 EUR
Cena (včetně DPH): 840 EUR
Doplňující informace o ceně

Program

Předpokládáný plán akce:

28.07.      ráno - odjezd z Brna směr Slovensko a Maďarsko, po cestě oběd  a zastávka na zajímavých místech, večer ubytování a společná večeře v hotelu Spirit Sárvár

29.07.      Pannonia Ring Exclusive Trackday, večer ubytování a afterparty v hotelu Spirit

30.07.- ?  pokračování v individuální dovolené v hotelu Spirit, návštěva F1 na Hungaroringu

Kompletní ceny

Spousta volného ježdění pro závodní i sportovní trackday vozy v režimu open pitlane, s celodenním cateringem a obědem v ceně akce.

Doplňující informace

Pannonia Ring je zajímavá technická trať bez dlouhých rovinek, na které si perfektně procvičíte techniku řízení a přemýšlení o jízdě vůbec.

Je na ní třeba bezchybná stopa, správné tečování a navazovaní úsek od úseku. Tady nerozhoduje výkon, ale kvalitní jízda řidiče.

Na Pannonii máme spoustu dobrých vzpomínek, právě tady jsme získali mnoho závodních vítězství a naše dojmy chceme přiblížit i vám.

Tento okruh byl také jedním z nejoblíbenějších pro Michaela Schumachera, který zde po ukončení první fáze své kariéry v F1 trávil hodně času na svém superbiku.

Často se nás ptáte, jestli taky někdy uspořádáme krátký výlet, aby si akci užily i vaše partnerky a rodiny.

A tak nás napadlo, vyrazit do Maďarska už o den dříve, projet se po Slovensku a Maďarsku a večer před trackday akcí zakotvit v hotelu Spirit v lázeňském městě Sárvár, vzdáleném jen 8km od Pannonia Ringu.

Po akci se do hotelu vrátíme a kdo bude stejně jako my chtít, protáhne si akci o krátkou dovolenou.

Kdo už v hotelu Spirit někdy byl, ví, že je to s 22 bazény a s vodou z vlastního termálního pramene jeden z nejlepšíchp wellness resortů Evropy.

Náš trackday na Pannoniaringu se koná ve čtvrtek 29.7. a hned od pátku 30.7. do neděle 1.8.2021 se na nedalekém Hungaroringu koná závod Formule 1.
Co to spojit a dát si v hotelu Spirit v Sárváru letní prodloužený víkend a během víkendu si dopřát i návštěvu závodního víkendu královny motorsportu F1?

Zážitkový poukazDárkový poukaz