Search
 
ONLINE BMW ///M E-SHOP Tuningové
a závodní díly »
  RACING TEAM Racing Team
Šenkýř Motorsport »
  ONLINE E-SHOP Profi tuning
vozů všech značek »
  KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY Zažijte adrenalin
pod naším vedením »
 
Home » Úvodní stránka

BBS Logo

Každé kolo začíná jako nápad. Kola z lehké slitiny produkované společností BBS mají revoluční pojetí. Jsou stabilnější, lehčí, estetičtější, mají moderné design - a to je přesně to, co zákazník požaduje. Ke splnění a překročení těchto vysokých nároků a očekávání, a to znovu a znovu, klade BBS velký důraz na výrobní technologie. BBS nabízí vše!


Navštivte stránky: http://konfigurator.bbs.com/article/rims/car_selection_3D

Informujte se u nás na cenu a dobu dodání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrech těch správných kol pro Váš vůz.

no-img no-img
no-img no-img

 

 


 
 

 

 
01.05.2019
 
Dobrá zpráva pro fanoušky česko-slovenského motorsportu přichází z Brna. Šenkýř Motorsport bude startovat ve 12h závodě série Creventic na konci května v Brně (23.-25.05.2019), a to s novým vozem BMW M4 GT4.
 
22.10.2018
 
Český tým Šenkýř Motorsport se o uplynulém víkendu zúčastnil velkého finále šampionátu International GT Open ve španělské Barceloně, kde o sobě, tak jako při závodě v belgickém Spa-Francorchamps, dal řádně vědět. Jezdecká sestava Richard Gonda - Mikkel Jensen totiž v konkurenci více jak třiceti vozů specifikace GT3 vybojovala dvě pátá místa.
 
15.10.2018
 
Poslední podnik šampionátu GT Open se odjede už příští víkend na trati v Barceloně. Po úspěšném startu týmu Šenkýř Motorsport v belgickém Spa-Francorchamps uvidíme tento český tým právě i ve Španělsku, ale v pozměněné sestavě.
 
    archiv novinek »


 
 
driftovali jsme...
naše úspěchy...
novinky v e-shopu...
právě stavíme...
 
loga
Šenkýř motorsport     |     2012     |     Developed by NET sign studio